НОВИЙ РІВЕНЬ
РЕВОЛЮЦІЙНИЙ
SKYACTIV-Х

НОВИЙ ВИМІР ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

Інновації – це важлива складова ДНК Mazda. Але це не просто мистецтво заради мистецтва. Skyactiv-X – це новий двигун внутрішнього згоряння, який, порівняно з традиційними агрегатами, демонструє виняткові дотримання екологічних норм, а також неперевершені динамічні характеристики. Новий двигун у поєднанні з людиноорієнтовним підходом автомобілебудування Mazda посилює відчуття Jinba Ittai – єднання водія та автомобіля.
SKYACTIV-X – ПЕРШИЙ У СВІТІ СЕРЕД СЕРІЙНИХ ДВИГУНІВ
Інженери Mazda змогли досягнути того, що не зміг ніхто інший. Вони створили бензиновий двигун внутрішнього згорання, що використовує технологію запалювання від стиснення, керованого свічками (SPCCI (Spark Plug Controlled Compression Ignition). SPCCI застосовує унікальний метод запалювання для поєднання вражаючої динаміки бензинового двигуна з потужністю дизеля та забезпечує економію пального та дотримання жорстких норм екологічних показників.
НАШЕ БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО
Керуючись місією забезпечення безкомпромісної продуктивності та ефективності, ми створили SKYACTIV-X - перший у світі бензиновий двигун з автоматичним запалюванням стисненої суміші. У поєднанні з нашою концепцією орієнтованої на людину архітектури автомобілів, останні інновації Mazda допомагають захистити нашу дорогоцінну планету, одночасно зміцнюючи відчуття єдності між вами та вашим автомобілем.

ДУХ ВИКЛИКУ

ДОСЯГНЕННЯ НЕМОЖЛИВОГО

Компанія Mazda має безстрашний та незламний дух, який надає сміливість ставити під сумнів загальноприйняті підходи і розробляти нові рішення в проектуванні та дизайні, які інші вважали нездійсненними. Mazda також довела свою технологічну досконалість на трасі, випустивши перший спорткар з роторним двигуном та стала першим японським брендом, який виграв виснажливі перегони 24 години Ле-Мана. Ось що вело команду Mazda з 1920 до сьогодення та веде далі.
КОНЦЕПТ-КАР MAZDA KAI
ПРИРОДНЕ ПРОДОВЖЕННЯ ВАС
Концепт Mazda KAI – це бачення Mazda ідеального компактного хетчбека, що поєднує в собі проривні технології Mazda, унікальний дизайн KODO – Душа руху та японську естетику. Він втілився в новій Mazda3, першим автомобілем нового покоління з технологіями Skyactiv-Vehicle Architecture.
ВІДЧУЙТЕ СИЛУ JINBA ITTAI
MX-5 стала символом філософії автомобілебудування компанії Mazda та безумовним втіленням підходу Jinba Ittai, абсолютно інтуїтивного і природнього зв'язку між автомобілем і водієм, що характеризувало цей легендарний родстер від першого дня його появи.