Новини

Новини НІКО Істлайн Мегаполіс

Програма лояльності «NIKO Bonus»
Програма лояльності «NIKO Bonus» складається з 5 рівнів, поступове сходження якими дозволяє нашим клієнтам користуватися знижками під час обслуговування автомобіля та придбання запасних частин і аксесуарів, а також ряд додаткових привілеїв згідно умов програми.
Місяць подарунків від Mazda «НІКО Мегаполіс»
Офіційний дилер Mazda у Києві та Київській області, оголошує про старт акції – місяць подарунків від Mazda «НІКО Мегаполіс».
Сезон подарунків від Mazda «НІКО Мегаполіс»
Тільки в період з 15.02.2023 р. по 15.03.2023 р кожен клієнт, який уклав договір в дилерському центрі Mazda «НІКО Мегаполіс» отримує комплект зимової гуми або комплект аксесуарів у подарунок*
Графік роботи дилерського цетнру Mazda «НІКО Мегаполіс» у святкові дні!
Дилерський центр Mazda «НІКО Мегаполіс» вітає Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Святкуємо 30-річчя «Ніко»
Дилерський центр «НІКО Мегаполіс» спільно зі страховим партнером НІКО Страхування поспішає порадувати прихильників бренду Mazda і до кінця вересня впроваджує акційний розіграш подарунків*
Святкова вигода на весь модельний ряд Mazda до 30-річчя компанії «НІКО»!
До ювілею компанії «НІКО» отримайте свою персональну вигоду у офіційному дилерському центрі Mazda "НІКО Мегаполіс". Тільки в період з 01.09.2021 р. по 30.09.2021 р. кожен клієнт, який уклав договір отримує свою персональну знижку в честь 30-ти річчя «НІКО» на весь модельний ряд Mazda .
Пакет додаткового обладнання до нового автомобіля Mazda
Офіційний дилер Mazda в Україні «НІКО Мегаполіс» дарує пакет додаткового обладнання до нового автомобіля Mazda. Ексклюзивно! Тільки з 01 по 31 липня 2021р, купуйте улюблений автомобіль Mazda в дилерському центрі «НІКО Мегаполіс» та гарантовано отримайте у подарунок пакет аксесуарів.
Увага! Зміна маршруту до дилерського центру Mazda "НІКО Мегаполіс"
З 23 червня проїзд до дилерського центру Mazda «НІКО Мегаполіс» буде тимчасово змінено. Для наших клієнтів ми підготували зручний під’їзд до дилерського центу, щоб ви без перешкод мали змогу відвідати офіційний сервіс та отримати професійну консультацію, а також провести тест-драйв.
Святкова знижка на весь модельний ряд Mazda з нагоди святкування Дня народження!
Тільки в період з 01.04.2021г. по 30.04.2021 р кожен хто звернеться за консультацією гарантовато отримає сертифікат на свою персональну вигоду -2% знижки на купівлю нового авто Mazda в дилерському центрі «НІКО Мегаполіс».
З 8.01. по 24.01. відділ продажів «Істлайн Мегаполіс» працює в online режимі
Консультанти дилерського центру «НІКО Істлайн Мегаполіс» допоможуть з вибором нового Mazda та додаткового обладнання, нададуть всю необхідну інформацію по оформленню автомобіля в online режимі.

Ви можете замовити відео-консультацію в будь-якому зручному мессенджері для вас.

Просто проскануйте QR-код та заповніть форму зворотнього дзвінка.
Новорічні знижки по всій дилерській мережі Mazda!
В офіційній дилерській мережі Mazda розпочався період новорічних свят, кожен покупець Mazda CX-3, Mazda CX-5, Mazda CX-9, Mazda6 та навіть на новинки 2020 року Mazda CX-30 гарантовано отримає знижку до спеціальної ціни у 21 000 гривень. Новорічна пропозиція діє до 31 січня 2021 року на всі комплектації.
Комплект зимової гуми в подарунок
"НІКО Істлайн Мегаполіс" офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, оголошує про старт акції для своїх клієнтів. Кожен покупець нового автомобіля Mazda отримує в подарунок гуму марки Tiger* при покупці Mazda CX-3, Mazda6, Mazda CX-5, при покупці Mazda CX-9 в подарунок гума марки Hankook*
Даруємо сертифікат від "НІКО Страхування" в Mazda "НІКО Істлайн Мегаполіс"
Тільки з 08.09.2020р. по 30.09.2020р. всі клієнти, що пройшли тест-драйв автомобілів Mazda в дилерському центрі Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» крім яскравих емоцій додатково отримують сертифікат* від страхового партнера «НІКО Страхування» на 1000 грн на придбання страхового полісу КАСКО.
Дилерський центр Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» відновлює свою роботу
«НІКО Істлайн Мегаполіс» піклується про Вас та Ваше здоров’я, ми дотримуємось всіх санітарних норм та просимо кожного не нехтувати правилами.
Графік роботи дилерського центру Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс»
У зв’язку з запровадженням додаткових заходів безпеки з метою попередження розповсюдження коронавірусу Covid-19 дилерський центр Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» тимчасово працює БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ КЛІЄНТІВ у форматі Online за скороченим графіком.