Mazda CX-5 100th Anniversary edition
Лімітована серія
Станьте частиною історії Mazda
Ми відзначаємо 100-річчя Mazda випуском спеціальної лімітованої серії автомобілів для справжніх поціновувачів бренду. Для її створення, дизайнери надихались першим в світі легковим автомобілем Mazda R360 Coupe.

Ювілейна лімітована серія Mazda-CX-5 у кольорі Snowflake White Pearl, оздоблена деталями та значками до 100-річчя бренду Mazda, – це можливість володіти унікальним автомобілем. Оббивка сидінь розкішною шкірою Nappa Garnet Red з логотипом до ювілею бренду – ексклюзивні опції лімітованої серії.

Унікальна в своєму роді

Mazda CX-5 100th Anniversary Edition пропонує ще більше: топова комплектація з ексклюзивними опціями до ювілею бренду вирізнятимуть ваш автомобіль з поміж усіх інших.

Бензиновий двигун об’ємом 2.5 л. потужністю 194 к.с. з функцією вимикання циліндрів – економія витрати пального та миттєве прискорення забезпечено. Додаткове покращення динаміки та передбачуваності реакції завдяки вдосконаленню технологій SKYACTIVBODY, SKYACTIV-CHASSIS та SKYACTIV VEHICLE DYNAMICS Mazda CX-5 забезпечує відчуття абсолютного контролю над автомобілем. А система повного приводу I-ACTIV AWD з системою OFF-ROAD TRACTION ASSIST надасть впевненості за будь-яких умов.

Завдяки інноваційним системам проактивної безпеки i-ACTIVSENSE за результатами останньої серії тестів Mazda CX-5 отримала максимальну оцінку – 5 зірок рейтингу безпеки EURO NCAP. Тож ви можете бути впевненими в максимальному захисті вас та ваших близьких.

Mazda CX-5 - це якість та вишуканість.

Mazda CX-5 100th Anniversary Edition – це унікальна можливість долучитись до історії Mazda!
ПРАЙС-ЛИСТ
Завантажте прайс-лист Mazda CX-5 100th Anniversary Edition
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Ваш найближчий офіційний дилер Mazda з радістю відповість на всі ваші запитання.
100-річчя Mazda
Моделі Special Edition